HAKKIMIZDA


Biz Kimiz?

Kurulduğu yıldan bugüne, kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, ambalaj sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren KARE PACK,pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak sektörün güvenilir markalarından biri haline gelmiştir.

Bizi diğer firmalardan ayıran temel özelliklerden biri malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermemiz ve özenle yaklaşımımızdır. Diğer yandan müşterilerimizin taleplerini en kısa zamanda yerine getirmek ve bunu sağlarken de kaliteden asla ödün vermemektir; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Ekibimiz ve Ofisimiz

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer olan, ürünü uygun maliyet ve fiyatla sunabilmektir. Kalite, şeffaflık ve modern bakış açısı müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz. KARE PACK çizdiği hedefler ve inandığı değerler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği tüm projelerde % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Kalite ve Zerafetin Adresi

Kare-Pack Sağlıklı bir Yaşam Sunuyor

Temel felsefesi %100 müşteri memnuniyeti olan firmamız, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli, daha sağlam ve tasarım unsurlarının da ön planda olduğu ürünler sunabilmek için, teknolojiyi yakından takip ederek kendini sürekli yenilemektedir.