ÇORBA KASESİ


Foltop Box üretimini 2 farklı ebat yapmaktayız. 25 oz ve 750cc. Türkler’in dünya’ya gastronomi alanında ki en büyük katkılarından birisi şüphesiz ki foltop’dir. Sunumu içinde bizim söz sahibi olmamız tabii ki kaçınılmaz.
Foltop Box içerisi patates kızartması ile doldurulup üstüne foltop konulur ve çeşitli özel soslarla servis edilir. Fast food bir ürün olmasının yanında markalaşmaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Kutularınıza istediğiniz gibi özel tasarımlarınızı basabiliriz.

Foltop Box Üretimi

Foltop Box üretim mantığı, karton salata kasesi, çorba kasesi ve karton bardaklarla benzerlik göstermektedir. Sadece kapağıda kartondan kilitli olacak şekilde kesimi yapılır. Böylelikle ekstra bir kapağa ihtiyaç duyulmadan servis edilebilir.

KAĞIT Beyaz
ÖLÇÜ Ø11cm Ağız Çap ,| Ø9.4 cm Dip Çap | 7 cm Yükseklik
GSM 265 +18 gsm
AĞIRLIK 9 gr
MİKRON 410 mic
BASKI Baskısız / Standart Baskılı / Özel Logo Baskılı
KOLİ İÇİ ADET 16 OZ / 500 Çorba Kasesi / 500 Çorba Kasesi + 500 Kapak
KOLİ ÖLÇÜLERİ 580*240*560 mm

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Rem exercitationem adipisci quis nisi. Assumenda inventore, saepe molestias aspernatur sint consequuntur excepturi corrupti, nisi perspiciatis sapiente aperiam porro mollitia maiores! Necessitatibus! Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Assumenda optio eius, quis veritatis doloribus nulla possimus cumque eaque similique porro corrupti quae fuga est esse. Officiis fugiat hic voluptatibus excepturi.

# First Last Handle
1 Mark Otto @mdo
2 Jacob Thornton @fat
3 Larry the Bird @twitter